Cztery ręce, czery nogi, cztery łapy

Jak widać czwórka to szczęśliwa liczba, a całe życie na każdym kroku ludzie mówili o szczęśliwej siódemce.
Tak naprawdę każda liczba może być szczęśliwa, a która to zależy tylko od Ciebie. Równie dobrze może to być dwójka, jak dwie litery TY, albo JA.
Szczęście jest wszędzie, trzeba tylko umieć je dostrzegać.

Zanim napiszesz komentarz, że łatwo powiedzieć zastanów się i rozejrzyj wokół, chciałabym abyśmy wszyscy mniej narzekali, a więcej cieszyli się życiem, czas ucieka i nie da się go odzyskać niezależnie od rozmiaru, stanu konta lub też nienawiści do siebie i innych. 
Czy napewno chcesz aby twoje lata, te jedyne i niepowtarzalne ulatywały w szarości dnia codziennego i co wieczór pękały jak pusta bańka mydlana?
Jedyne co nam zostanie to wspomnienia, a ty co będziesz wspominać, kolejny weekend przed telewizorem, czy może Twoim wspomnieniem z wakacji będzie wstyd na plaży?
Kiedy zamierzasz zacząć żyć? Ile lat jeszcze chcesz zmarnować na życie w strachu i nienawiści? Dlaczego ludzie wciąż boją się opinii innych i kim są ci 'inni' żeby nas oceniać?
Zapraszam was do mojego nie tylko bodyPOZYTYWNEGO świata.
Traktujcie ten blog jak chcecie, może być inspiracją, może terapią, chce tylko wywołać w was pozytywne myślenie i oby trwało ono bez końca nawet jak już wyłączycie tę strone.


 Aga <3

Komentarze

 1. Myślę,że będzie zarówno terapią jak inspiracją a przede wszystkim dużą dawką pozytywnej energii :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, fajnie, że zaczęłaś pisać, bo coś czuję, że masz dużo do powiedzenia :) Witam na pokładzie piszących blogerek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana, czasem wydaje mi się że aż za dużo, mam nadzieję nie wkładać kija w mrowisko hi hi :-* :-)

   Usuń

Prześlij komentarz

instagram