Wózek "szyty na miarę" jak wybrać?

 Udało się! Wybraliśmy nasz idealny wózek dla drugiego malucha!

Mniej więcej od połowy ciąży dostawałam od was mnóstwo pytań dotyczących wózka. Jaki wybrałam, jaki polecam, za jakim się rozglądam?

Temat wózka odłożyliśmy dosłownie na ostatnią chwilę. To zaskakujące jak mając już jedno dziecko, ciężko znaleźć czas na myślenie o takich błahostkach jak wyprawka. ;)

Nam się udało, ale nie polecam wam odkładać tego tematu na później. Obecnie na niektóre wózki trzeba czekać nawet kilka tygodni.

Kiedy doszliśmy do wniosku, że to najwyższy czas na to żeby się rozejrzeć od razu pomyśleliśmy o punkcie, w którym zmieniło się nasze podejście do zakupów wózka na podstawie opinii z Internetu.

Zanim wybraliśmy nasz drugi wózek czyli spacerówkę dla Filipka, rozważałam kilka opcji, byliśmy również w kilku sklepach gdzie, obsługa kompletnie nie wiedziała co sprzedaje, nie potrafiła nic doradzić, więc po prostu przejechałam się wybranymi wcześniej modelami z Internetu po równej sklepowej podłodze. 

(Dokładnie to samo było z naszym pierwszym wózkiem, do tego stopnia, że obsługa nie potrafiła nam pokazać jak go złożyć i dosłownie staliśmy na parkingu pod sklepem oglądając na YouTube instruktaż.)

W poszukiwaniu idealnej spacerówki trafiłam na Instagrama Przetestuj-Wózek i stwierdziłam, że to jest miejsce którego szukamy!

Umówiliśmy się na darmowe konsultacje, aby znaleźć nasz wózek "szyty na miarę".

Przetestuj-Wózek to nie jest zwykły sklep, to jedyne miejsce w Polsce gdzie dosłownie przetestujecie różne wózki na specjalistycznym torze, ale zanim to nastąpi dzielicie się waszymi potrzebami z fachowymi doradcami, którzy zaproponują wam różne modele dopasowane do tychże potrzeb.

Nie ma nic gorszego niż wejść do pełnej wózków hali, nie wiedząc czego się szuka i próbować wybrać ten jedyny.

Mało kto, zwłaszcza przy pierwszym dziecku wie czego szuka, nieoceniona pomoc fachowców pomogła nam uchronić się przed zakupem totalnego niewypału.

Nie muszę mówić, że przyszliśmy z konkretnym planem, a wyszliśmy zupełnie z czymś innym? Zadowoleni jesteśmy do dziś! :)

To miejsce zrobiło na nas bardzo pozytywne wrażenie, od samego genialnego pomysłu, po profesjonalną obsługę, dlatego z przyjemnością chce wam je polecić, nawet jeśli nie jesteście z Warszawy!

Wystarczy umówić się na konsultację, a wybrany przez was wózek sklep wyśle kurierem! Nie trzeba jeździć dwa razy, mega wygoda, a naprawdę zaoszczędzicie czas, nerwy i pieniądze.

Żałuję, że jak wybieraliśmy nasz pierwszy wózek tor i sklep jeszcze nie istniał, ale już jest i z pewnością warto z tego skorzystać!

Udało mi się zrobić kilka zdjęć oraz nagrać relacje z naszego wyboru oraz testów, pomyślałam, że sama chciałabym zobaczyć jak odbywają się takie testy zwłaszcza, żeby nie jechać "w ciemno" z innego miasta.

Relację dodam na Instagramie i zapiszę w wyróżnionych, powiem wam, że było bardzo pozytywnie, żałuję, że zapomniałam o wspólnym zdjęciu!

Przetestuj-Wózek ma w swojej ofercie:

 • Wózki 2w1
 • Spacerówki
 • Wózki biegowe
 • Wózki bliźniacze
 • Przyczepki (które również można przetestować, bo na miejscu jest nawet rower - pomyśleli o wszystkim!)
 • Foteliki samochodowe (większy wybór fotelików znajdziecie dosłownie kilka ulic dalej w foteliki.info które również polecam z całego serca, to tam Pan z obsługi przy zakupie LUSTERKA sprawdził sam z siebie czy mamy dobrze zamontowany fotelik i okazało się, że nie! Bezpieczeństwo i profesjonalizm przede wszystkim.)

Jeśli nie macie jeszcze dziecka, a chcecie sprawdzić jak wózek będzie się zachowywał z obciążeniem (bo każdy pusty wózek prowadzi się leciutko) sklep zaopatrzony jest w specjalne woreczki z różną masą, od niemowlaka po kilkulatka!

Natomiast jeśli planujecie zakup kolejnego wózka śmiało można wpaść z dzieckiem, które będzie miało niezłą atrakcję i samo będzie mogło testować swoją nową brykę. Filipek bawił się świetnie już kolejny raz, tym razem testując wózek dla brata!

Rodzaje nawierzchni na torze:

 • Krawężniki
 • Udeptany piach
 • Płyta chodnikowa
 • Kostka parkingowa
 • Las / kora / pieńki
 • Kamienie duże, mniejsze / Żwir
 • Plaża
 • Tor do testów wózków biegowych i przyczepek na zewnątrz!
Podoba mi się, zaangażowanie firmy, to że działają w Social Media oraz na YouTube gdzie możecie oglądać recenzje i testy wózków KLIK oraz fotelików KLIK.

I na koniec link do prezentacji wózka na który się zdecydowaliśmy czyli Peg Perego Veloce 500 KLIK

CENY! Muszę wspomnieć o cenach, ponieważ byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni (ile jeszcze razy to napisze? ;P). Konsultacja i doradztwo są darmowe, a jeśli zdecydujecie się na zakup, wózki są w cenach internetowych!

Wózek od wejścia skradł nasze serce, choć testowaliśmy jeszcze kilka innych, ostatecznie ucieszyłam się, że padło właśnie na ten! Już nie mogę się doczekać, aż zaczniemy nasze jesienne spacery!

Mam w planach przygotować dla was recenzje Veloce, tylko dajcie mi go przetestować już na żywo! :D

Bardzo się cieszę, że mogłam zrobić dla was reportaż oraz relacje, mam nadzieję, że będzie dla was pomocna, żebyście nie czuły się tak zagubione jak ja kiedy staniecie przed wyborem wózka idealnego!
Po relację zapraszam na Instagram @aga.skowronska

Komentarze

instagram